kontakt@stastnefinance.cz

O nás

ŠŤASTNÉ FINANCE

Jsme česká společnost zaměřující se primárně na investice.

Vadilo nám, že jsme klientům nemohli zprostředkovat produkty z celého finančního spektra. A právě z toho důvodu vznikla společnost ŠŤASTNÉ FINANCE, díky které jsme schopni Vám vyhotovit investiční portfólio dle Vašich představ.

MÁME ZKUŠENOSTI
Z NEJVĚTŠÍCH PORADENSKÝCH FIREM NA ČESKÉM TRHU

Dnes, díky více než 11 letům zkušeností, dokážeme najít produkt přesně podle vaší potřeby.

Orientujeme se především na investice a vytváříme i vlastní investiční projekty.

Dokážeme zařídit úplně vše. Od hypoték, přes běžné účty, pojištění, stavebních spoření až po penzijní fondy.

Klientovi garantujeme aktivní správu jeho portfolia. Sjednáním smlouvy pro nás práce nekončí, ale naopak začíná.

U NÁS NIC NEPLATÍTE

Naše finanční poradenství je na rozdíl od jiných firem zcela zdarma! Některé společnosti nabízejí různé kurzy, kde se dozvíte pouze malou část z finančního světa a často se stane, že se do toho lidé akorát zamotají. Proto je lepší kontaktovat finančního poradce, který se ve finančním světě vyzná a kdykoliv vám poradí a pomůže.

Našich klientů
Korun pod naší správou

Na základě naších zkušeností víme, že hodně lidí platí na výdajích za energie a mobilní tarify zbytečně moc peněz z důvodu např. staré smlouvy. Tím se dostávají do finančních problémů. S klientem všechny tyto výdaje projdeme, zjistíme situaci na trhu a vypracujeme řešení tak, aby klient ušetřil a optimalizoval své náklady. Teprve potom řešíme další kroky (investování, lepší zajištění rizik apod.).

Finanční gramotnost je o umění nakládat se svými financemi tak, abyste dokázali zajistit sebe a svou rodinu. Lidé, kteří jsou finančně negramotní, se často nevědomě dostávají do finančních problémů, ze kterých se těžko dostává pryč (extrémně nevýhodné půjčky apod.). Abychom se těmto situacím dokázali vyhnout, je potřeba být finančně gramotný a nebo mít svého finančního poradce, který je vždy na blízku s radou či pomoci při rozhodování.

Finanční trh je velmi náročné místo a k jeho poznání je potřeba hodně studia a času. Finanční/investiční poradce se díky studiu a zkušenostem vyzná na trhu a proto Vám dokáže doporučit projekty/nástroje , které fungují a naopak Vás varovat před podvodnými projekty, kvůli kterým byste mohli přijít o své finance. Ušetří Vám také spoustu času, peněz a starostí, protože Vaše smlouvy pravidelně kontroluje a zajišťuje to, abyste neplatili zbytečně víc, než musíte.

Drtivá většina lidí je otrokem peněz, protože vydělávají peníze pouze když pracují. Mělo by to být ale naopak. Peníze by měly být otrokem člověka. Lidé, kteří své peníze pravidelně investují, vydělávají i tehdy, když nevykonávají jakoukoliv práci. Jejich peníze pracují za ně. Proto, pokud chcete dosáhnout finanční svobody, je potřeba Vaše peníze pravidelně investovat, aby pracovaly za Vás!

Naší prioritou je šťastný a spokojený klient. Proto se snažíme klientům poskytnout to nejlepší, co je na finančním trhu. Při investování používáme selský rozum a věříme, že pokud s námi bude klient spokojen, nemá důvod odcházet. Ve financích je pro nás důležité budovat důvěru mezi klientem a makléřem a neustále optimalizovat jeho finanční portfolio. Jsme tým lidí, které finance baví a baví nás také hledat nové možnosti. Každý klient si zaslouží individuální a férový přístup.