kontakt@stastnefinance.cz
Šťastné finance > Příklady z praxe > Každoroční navýšení povinného ručení

Každoroční navýšení povinného ručení

Zadání od klienta

Martina vlastní ŠKODU OCTAVIA II, kterou si pořídila před 5lety. Každý rok se její povinné ručení zdraží o 150kč. Martina si přeje sjednat aktuálně co nejlevnější povinné ručení.

Problém je klasické každoroční zdražování povinného ručení.

Problém je klasické každoroční zdražování povinného ručení. Martině se povinné ručení zdražilo za 5let o 750kč. Pojišťovna zdražování „ zkouší „ na své klienty běžně, protože ví, že velká část klientů to moc neřeší a nenechají si přepočítat novou smlouvu.

Naše řešení

Martině jsme přepočítali povinné ručení u všech kvalitních pojišťoven a vytvořili ji novou smlouvu, kde výše pojistného plnění byla totožná s její starou smlouvou, ale cena byla nižší. Díky přepočítání smlouvy Martina ušetřila peníze. Tímto u nás práce ale nekončí. Martině přepočítáme její smlouvu každý rok, abychom si byli jistí, že má povinné ručení za nejlepší cenu na trhu.

Je potřeba si dát pozor na každoroční zdražování povinného ručení a vždy si nechat Vaši smlouvu přepočítat. Mít přehled, zda-li neplatíte zbytečně moc, neplatí pouze u povinného ručení, ale i u jiných finančních produktů. A přesně od toho jsme tu my, abychom Vám s tím pomohli.